Działka budowlana Kosewo Górne
Kosewo Górne, warmińsko-mazurskie
- 315 000 zł
- 3 931 m²
- 80,13 zł/m²
Tomasz Szwangrub...
Skontaktuj się
Działka budowlana Kosewo Górne
Kosewo Górne, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Działka budowlana Kosewo Górne
Zaktualizowane: 4 maja 2026
315 000 zł 3 931 m² 80,13 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 315 000 zł (80,13 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 3 931 m²
- kształt: prostokąt; długość: 90m; szerokość: 40m
- z dojazdem, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: Property In, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: PI676294
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kosewo Górne, Mrągowo, mrągowski, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Lokalizacja: Kosewo Górne, gmina Mrągowo, woj. warmińsko-mazurskie.
Opis nieruchomości:
Sprzedam atrakcyjną działkę o powierzchni 3931 m², położoną w malowniczej miejscowości Kosewo Górne. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju w otulinie mazurskiej przyrody, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z szybkim dostępem do Mrągowa (ok. 10 km) i Mikołajek. (...)